piektdiena, 2012. gada 24. augusts

Rudens tūlīt jau klāt... mazliet tā kā skumji, bet, atskatoties uz šo vasaru, viennozīmīgi varu teikt- tā bija lieliska!! Prieka piepildīta. Un jauku cilvēku sabiedrībā pavadīta:) Paldies visiem, visiem Prieka Bikšu draugiem!! Bet neuztraucieties- vēl no jums neatvados, nākošnedēļ piedāvāšu šo to īpašu pirmajai skolas dienai!!

Sofija savas Prieka Bikses iegādājās Kalnciema ielā un aizveda uz mājām Parīzē:) 

Ieva Prieka Bikses ar ģitārām saņēma pa pastu un nu tās mitinās vējainajā Liepājā:)

Jūlija nogale tika pavadīta Positivus zīmē. Paldies Martai par atsūtīto foto!! Un paldies manai māsai Ilzei par nenovērtējamo palīdzību divās ļoti spraigās festivāla dienās!!:)

Pie mākslu telpas "Tornis" Siguldā notika pasākums Re- sestdiena, kur tika demosntrētas un varēja iegādāt no otrreiz izmantotiem materiāliem darinātas lietas- arī Prieka Bikses:)

Ilze viņai īpaši šūto Prieka Bikšu kleitu vilka draudzenes kāzās, kurās bija vedējmātes godā. Ar nepacietību gaidu vairāk bilžu!!:)

2 komentāri:

 1. Tu vēl piemirsi piebilst, ka vienas Prieka bikses ziedoju dzīvnieku patversmes "Labās mājas" labdarības izsolei! Par tām iegūtie 20 Ls jau likti labā lietā - iegādāta barība patversmes sunčiem! PALDIES!

  P.S. Ceru arī, ka izsoles uzvarētāja un Prieka bikšu ieguvēja Dārta Tev atsūtīs kādu bildi!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, tas tāds labais darbs vasaras izskaņā:) Un gaidīšu bildes no Dārtas, viņa ir riktīgs malacis!!

   Dzēst